Позапланове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 27.02.2018 16:58

27 лютого 2018 року Першим заступником голови районної державної адміністрації В.І.Побережником було проведено позапланове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Враховуючи складну ситуацію, що склалась у районі, щодо захворюваності на грип і ГРВІ серед учнів шкіл на розгляд членів комісії було винесено питання про призупинення навчального процесу у Нестерварській ЗШ I-II ст..,Мазурівській ЗШ I-II ст., Суворовських ЗШ I-III ст.., ЗШ №1 I-III ст.. як таких, що перетнули епідеміологічний поріг. Заступник начальника управління-начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Тульчинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Тульчинському районі Г.Г.Роспутна проінформувала членів комісії про стан епідеміологічної ситуації із захворюваності на грип та ГРВІ. Відповідно до інформації начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради М.М.Митрицана та заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської райдержадміністрації С.В.Чепернатого члени комісії підтримали рішення про призупинення навчального процесу у вказаних навчальних закладах на 10 календарних днів з 28 лютого по 9 березня 2018 року.

протокол