Працівники райдержадміністрації долучились до вирубки порослі вздовж узбіччя автодороги загального користування Немирів-Ямпіль

Дата: 08.04.2019 16:55

Кожен погожий день громада Тульчинщини використовує для того, щоб очистити і впорядкувати населені пункти, узбіччя доріг, лісопосадки та прилеглі території. Минула п’ятниця видалася насиченою для працівників райдержадміністрації, де під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, на закріпленій ділянці вздовж автодороги загального користування Немирів-Ямпіль була проведена робота з вирубки порослі на узбіччях та прибирання сміття. Багато зроблено, ще більше - попереду, але вже сьогодні видно результати.

Закликаємо жителів району активніше включитися в прибирання і санітарну очистку, щоб в охайному і доглянутому краї з чистим довкіллям зустріти одне з найбільших християнських свят - Великдень.