«Права та обов’язки»

Дата: 07.12.2018 11:28

05.12.2018 року в приміщенні Тульчинського будинку культури проведено захід із студентами навчальних закладів району, які є особами з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки піклування, на тему «Права та обов’язки». Студентам було надано інформацію про виплати які вони отримують. Директор Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Капелюшна О.П., детальніше зупинилась на правах та пільгах дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що встановленні Законом України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 N 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» (зі змінами та доповненнями). Також проведено інформаційну зустріч студентів із начальником Тульчинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Мишковською Л.М., яка роз’яснила особливості діяльності нашого місцевого відділу. Студенти проявили активність та задавали актуальні запитання.