У Тульчині презентували брошуру Міндоходів «Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів»

Дата: 08.11.2013 16:49

З метою підвищення рівня обізнаності платників щодо своїх прав та обов'язків Міністерством доходів і зборів України розроблено брошуру «Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів».
Особливу увагу відомство приділяє налагодженню партнерських відносин з громадськістю та платниками податків . Надваждиве значення для своєчасного і повного надходження податків,зборів, платежів до бюджету має створення належних умов для добровільного виконання платниками вимог податкового, митного законодавства, а також законодавства з питань єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
07 листопада 2013 року протягом дня в усіх Центрах обслуговування платників податків було проведено Всеукраїнську акцію «Права та обов’язки». Долучилися до заходу працівники Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ. В рамках акції платникам податків було презентовано брошуру та розповсюджено близько сотні примірників друкованого видання.