Правові знання – частина загальної культури

Дата: 18.11.2013 10:07

В рамках реалізації завдання Президента України В.Януковича щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики Тиманівська бібліотека-філія Тульчинської ЦБС провела скайп-спілкування «Правові знання – частина загальної культури» з бібліотекою села Міжлісся Барського району, участь в якому взяли учні 9 класів Тиманівської, Войнашівської шкіл та вчитель правознавства Войнашівської школи Луцкова Галина Вікторівна.
Ознайомлення учнів з основними положеннями Конвенції про права дитини, вироблення навичок правомірної поведінки, негативного ставлення до правопорушень, виховання самоповаги, людяності, почуття гідності й відповідальності за себе та за свої вчинки - такою була мета проведеного заходу.