Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у Всеукраїнській конференції в Тульчині

Дата: 08.06.2018 16:13

8 червня 2018 року прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр культури України Євген Нищук, народний депутат України Микола Кучер, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови Тульчинської райдержадміністрації Віталій Побережник, голова Тульчинської районної ради Олексій Авраменко, Тульчинський міський голова Валерій Весняний взяли участь у роботі дискусійної панелі «Економічна мозаїка України: Cultural claster. UA» під час завершення Другої Всеукраїнської конференції «Культура та креативні індустрії – як основа розумної стратегії розвитку малої території». Підведення підсумків дводенного обміну практичним досвідом різних регіонів України, також Литви і Португалії та планами на найближчу перспективу на державному та місцевому рівнях викликало зацікавленість в аудиторії.