Президент наголошує на необхідності вирішення питання розвитку дитячих будинків сімейного типу

Дата: 16.10.2013 16:50

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів провести засідання з питань розвитку дитячих будинків сімейного типу.
«Ми дуже добре знаємо, що це (інтернат) не той заклад, який дає належну освіту і належне виховання. Тому, шановні колеги, нам з вами треба подумати, і я, Микола Янович, буду вас просити, щоб ви з цього питання зробили заслуховування на Кабінеті Міністрів», - сказав Віктор Янукович під час виїзного засідання Ради регіонів у Борисполі.
Глава держави зазначив, що на сьогодні в інтернатах знаходиться приблизно 13 тисяч дітей-сиріт, а за останні роки у прийомних сім'ях розміщено 7 тисяч дітей-сиріт.
За словами Президента, лідерами з влаштування дітей-сиріт у прийомні сім'ї є Київська, Харківська та Донецька області. «Чому в інших регіонах не йде ця робота, чи слабко йде? Чому в трьох регіонах вона пішла нормально, а в інших регіонах йде погано?» - запитав Віктор Янукович.