Причини підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги

Дата: 07.04.2015 11:24

Україна зробила свій вибір – європейський шлях розвитку. Для нас це означає, що ми обрали європейські цінності, і важливе місце серед них займає ощадливе ставлення до енергетичних ресурсів країни. Маємо змінювати своє ставлення до природних багатств. Ми повинні дбати про її збереження та відновлення.

Заощаджувати ресурси – дбати про свою землю. Сьогодні заощаджувати свої витрати, а на майбутнє це означає, що ми турбуємось про багату і чисту країну, в якій будуть жити наші діти.

Ця робота складається зі щоденних невеликих турбот – вимкнути світло, коли виходиш із приміщення, вчасно закрутити кран тощо. В результаті ж ми матимемо чудові звички культурних, цивілізованих людей, які турбуються про майбутнє та долю своїх дітей.

Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги – прогресивний крок