Привітали ветеранів Другої світової війни за місцем проживання

Дата: 14.03.2018 12:04

14 березня 2018 року з нагоди 74-ї річниці визволення Тульчинщини від нацистських загарбників у роки Другої світової війни заступник голови райдержадміністрації Володимир Глізнєцов, заступник голови районної ради Надія Григорьєва та інші працівники райдержадміністрації, місцевого самоврядування відвідали за місцем проживання ветеранів війни і праці Стовбчатого Павла Мартиновича (с.Мазурівка), Височину Івана Мойсійовича і Тодосюка Василя Миколайовича (с.Зарічне), Скорого Івана Павловича (с.Кинашів). Сивочолим, поважним ветеранам були вручені Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, нецільова матеріальна допомога і квіти. Радість літніх людей важко описати словами, адже увага і шана для них є неабиякою моральною цінністю.