Привітали ветеранів Другої світової війни

Дата: 08.05.2018 09:22

7 травня 2018 року з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Богач та голови місцевих рад відвідали за місцем проживання і вручили ветеранам війни почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради, райдержадміністрації та районної ради з матеріальною допомогою, квіти і продуктові набори від земляків – благодійників.
Ветерани другої світової Ровінський Микола Васильович (с. Михайлівка), Баранчук Григорій Андрійович (с. Кинашів), Мадюдя Костянтин Гаврилович (с. Клебань), Лисий Іван Макарович (с. Василівка), Орган Павло Арсентійович (с. Заозерне), Кісельов Прокофій Євдокимович (с. Шура-Копіївська), Ронський Олександр Петрович (с. Сільниця), Тодосюк Василь Миколайович (с. Зарічне), Стовбчатий Павло Мартинович (с. Мазурівка) поділилися спогадами про роки війни та мирної праці, дякували за увагу і турботу.