Привітали з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 15.06.2018 14:51

15 червня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Володимир Глізнєцов, перший заступник Тульчинського міського голови Іван Костюк, заступник голови Тульчинського міського голови Алла Поваляєва взяли участь в урочистостях з нагоди Дня медичного працівника, вручили кращим працівникам галузі Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, об’єднаної територіальної громади, в т.ч. колективу філії «Тульчинська станція екстреної медичної допомоги» Комунальної установи «ТМО «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (головний лікар Науменко Т.В.).

Районні відзнаки були вручені лікарю –хірургу хірургічного відділення Герасимчуку О.М., старшій сестрі медичній хірургічного відділення Короташ Л.І., старшій сестрі медичній неврологічного відділення Колісник А.М. Тульчинської центральної районної лікарні (головний лікар Лисиця В.П.), лікарю загальної практики сімейної медицини, завідувачу Печерської амбулаторії ЗПСМ Бабенко Т.А., лікарю денного стаціонару Тульчинської амбулаторії ЗПСМ Северин А.В., медичній сестрі загальної практики сімейної медицини Тульчинської амбулаторії ЗПСМ Балюк Є.М. (головний лікар ТРЦПМСД Нечипорук В.О.).