Про американську програму бізнес стажування «Управління поліклініками та приватними медичними установами»

Дата: 19.05.2016 10:52

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Управління поліклініками та приватними медичними установами».
Термін стажування у США: з 10 вересня до 1 жовтня 2016 року.
Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 2 червня 2016 року.
Для участі у Програмі стажування запрошуються:
  • Головні лікарі міських, обласних та районних медичних установ;
  • Керівники та власники приватних медичних компаній та центрів;
  • Представники міністерства охорони здоров’я, вищих навчальних закладів та асоціацій.
У програмі будуть приймати участь установи з України, Молдови, Росії, Азербайджану та Центральної Азії.
Вимоги до кандидатів:
  • Від 3 років досвіду на керівній посаді;
  • Керівна посада у своїй установі;
  • Володіння англійською мовою не є обов’язковим.
Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.
Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години; медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності та 400 доларів США на весь період стажування.
Мета програми: обмін інформацією і встановлення ділових контактів у сфері управління медичними закладами. Головна мета програми – знайомство з системою амбулаторної медичної допомоги в США.
Приблизна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації, розроблення бізнес планів, міжкультурних комунікацій та перемовин, а також управління бізнесом і асоціаціями. Далі учасники відвідають американські компанії, що працюють в різних сферах охорони здоров’я та зустрінуться з представниками галузевих асоціацій.
Документи на конкурс:
  1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
  2. Копія першої сторінки закордонного паспорту;
  3. Лист рекомендація (обов’язковий переклад англійською мовою).
Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.
Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.
Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 11, за гіперпосиланням:
Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:
E-mail: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov Тел. + 38 044 521 5222
Мобільний: + 38 095 274 0215
Факс: +38 044 521 5430.
Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.