Про готовність людських і транспортних ресурсів району до проведення мобілізації

Дата: 27.06.2019 13:16

27.06.2019 року у залі засідань районної державної адміністрації та районної ради відбулась нарада під головуванням очільника Тульчинської райдержадміністрації Віталія Чуби, за участі заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, посадових осіб Тульчинського районного військового комісаріату, голів територіальних громад району, керівників організацій , установ району, причетних до виконання заходів по мобілізації.
Про готовність району до забезпечення проведення мобілізаційних заходів та спроможності до задоволення потреб Збройних Сил, інших військових формувань доповів Тульчинський районний військовий комісар, майор Роман Сватко.
Голова райдержадміністрації на завершення націлив усіх присутніх на серйозну роботу з питань, що порушувались у доповіді військового комісара, доручив створити робочу групу з перевірки готовності до проведення мобілізації на території району.