Про оголошення тринадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2016 році

Дата: 18.02.2016 16:04

Інформуємо, що згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 15 лютого 2016 року № 32 “Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад” та рішення ради Конкурсу (протокол № 1 від 15.02.2015 р.) з 15 лютого 2015 року оголошено ТРИНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД.
Учасниками конкурсу є:
1-а категорія. Проекти органів місцевого самоврядування сіл, селищ, міст районного та обласного значення, районних рад.
Максимальний розмір гранту – до 70 000 грн.
2-а категорія. Проекти органів місцевого самоврядування, що розроблені об’єднаними територіальними громадами та подані спільно двома і більше територіальними громадами.
Максимальний розмір гранту – до 100 000 грн.
Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 75 відсотків загального бюджету.
Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення щодо проектів-переможців приймає Конкурсна рада.
Кінцевий термін подання проектів — до 16 год. 16 березня 2016 року.
З більш детальною інформацією, щодо написання та оформлення проектів також можна ознайомитись на веб-сайтах:
  • облдержадміністрації www.vin.gov.ua
  • обласної ради www.vinrada.gov.ua
  • Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації http://www.vin.gov.ua/web/upravlinnya/web_upr_econ.nsf/
Проекти подавати або надсилати поштою до 16 березня 2016 року за адресою:
Дирекції Конкурсу: 21100, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, кімната, 825 (Департамент регіонального економічного розвитку облдержадміністрації) з поміткою “На Конкурс”
Контактні особи: Крилов Віталій Олександрович, Бурлачук Ганна В’ячеславівна
тел.: (0432) 66-14-26 (36), Е-mail: ueco@vininvest.gov.ua