Про проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році

Дата: 03.02.2017 12:01

На виконання Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 2012.2016 року №01789-VIII, відповідно до вимог наказу Мінрегіону від 24.04.2015 року №80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» зі змінами та доповненнями, внесеними наказом Мінрегіону від 01.04.2016 року №80, оголошується додатковий прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних проектів, які можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку у Вінницькій області.
До участі у конкурсі приймаються інвестиційні проекти регіонального розвитку за напрямками:
  • розвиток спортивної інфраструктури;
  • розвиток енергоефективності комунальних навчальних та медичних закладів;
  • розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг, у тому числі, об’єднаних територіальних громад.
При цьому зазначаємо, що інвестиційні проекти регіонального розвитку, які передбачають реалізацію заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні розроблятися у відповідності до державних будівельних норм та стандартів і забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.
Термін подання – до 13 лютого 2017 року.
Місце прийому документів: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), приміщення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 822.
Одночасно звертаємо увагу на обов’язкове розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua.
Телефон для довідок: 66-13-79.
Електронна адреса: ums@vin.gov.ua
Форма надання інформації про інвестиційні проекти додається.