Про проведення в районі Тижня охорони праці

Дата: 30.04.2014 08:47

На виконання Указу Президента України від 18.08.2006 року №685 «Про День охорони праці» (28 квітня), розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.04.2014 року №127р було створено районну робочу групу з підготовки та проведення у районі з 22 по 28 квітня 2014 року Тижня охорони праці та затверджено план заходів з його підготовки та проведення.
На шпальтах районної газети “Тульчинський край “ було опубліковано звернення Оргкомітету з підготовки та проведення в Україні заходів з нагоди Дня охорони праці до органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, об’єднань роботодавців, засобів масової інформації, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ і організацій активно долучитися до роботи та провести з 22 по 28 квітня 2014 року Тиждень охорони праці під девізом “Безпека праці та здоров'я під час використання хімічних речовин на виробництві”.
До Дня охорони праці в районі було організовано та проведено перший тур районного та шкільного етапу конкурсу дитячого малюнка „Охорона праці - очима дітей”. Всього в конкурсі прийняли участь 80 учнів 4-11 класів із 20 начальних закладів району. Роботи переможців та призерів конкурсу відзначені грамотами та цінними подарунками.
Членами районної робочої групи в рамках Тижня охорони праці було проведено цілий ряд організаційних та профілактичних заходів, а саме :
- організовано проведення спільно з теруправлінням Держгірпромнагляду України у Вінницькій області та відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків і професійних захворювань України у Немирівському районі семінар-наради на тему “Безпека праці та здоров'я під час використання хімічних речовин на виробництві і з спеціалістами Тульчинської філії ТОВ “ТЕРРА ФУД” та семінар-навчання з головами профспілкових комітетів навчальних закладів району;
- організовано та проведено навчання та перевірку з питань охорони праці 59 посадових осіб навчальних закладів району та 87 спеціалістів та працівників сільськогосподарських підприємств району, які зайняті на роботах з шкідливими та небезпечними умовами праці ;
- організовано проведення відкритих уроків і годин спілкування про безпеку життєдіяльності, охорону праці, профілактику та розслідування нещасних випадків в навчальних закладах району;
- відвідано 4 інвалідів 1 групи трудового каліцтва, які потерпіли від нещасних випадків на виробництві. Під час зустрічі піднімались питання надання їм медико-соціальних послуг та забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням на протязі поточного року;
- організовано богослужіння та поминальну панахиду по загиблих працівниках на виробництві;
- розповсюджено плакати звернення до Дня охорони праці серед підприємств, установ району.