про проведення відкритого місцевого архітектурного конкурсу кращого ескізного проекту скульптурної композиції пам’ятника Небесної сотні в місті Тульчині

Дата: 28.03.2016 10:55

Замовник конкурсу: Виконавчий комітет Тульчинської міської ради
Тема конкурсу: Увічнення пам'яті загиблих Героїв Євромайдану (Небесної сотні) у м. Києві;
Терміни проведення: з 25 березня по 25 квітня 2016 року
1.
Початок конкурсу
25.03.2016
2.
Реєстрація учасників та прийом конкурсних проектів
до 25.04.2016
3.
Виставка та громадське обговорення
26.04.-14.06.2016
4.
Робота конкурсної комісії
26.04.-28.04.2016
5.
Підбиття підсумків конкурсу
29.04.2016
До участі в конкурсі запрошуються окремі виконавці та авторські колективи, юридичні особи.
Реєстрація учасників конкурсу та видача конкурсної документації: умови конкурсу; ситуаційні схема у масштабі 1:2000, проводиться після офіційного оголошення конкурсу в друкованих засобах масової інформації, за адресою: 23600, Вінницька область, Тульчинський район, м. Тульчин,
вул. Миколи Леонтовича, 1 (Будинок Рад), кабінет №101, контактний телефон: 04335-22537, з 08.00-17.00 Пн.-Пт., E-mail: radatulchin@gmail.com (тема: конкурс пам'ятника).
Графічні матеріали подаються на планшетах не менше формату А2 загальною площею не більше 2 м2 (окрім макетів та моделей).
Кожен учасник подає заяву, реєструється на конкурс, надає конкурсній комісії – роботи у встановлені терміни відповідно до вказаного змісту, може подавати одну або декілька конкурсних пропозицій.
Оформлення графічних матеріалів конкурсного проекту – виконується в довільній графічній формі.
Оформлення текстових матеріалів - всі підписи, відмітки та позначки виконуються українською мовою.
Преміювання – не передбачено.
Вимоги до конкурсних проектів:
Ескізним проектом необхідно передбачити:
  1. Виразне образно-пластичне вирішення пам'ятника відповідно до його ідеї та змісту;
  2. Раціональне використання земельної ділянки;
  3. Містобудівний аналіз розміщення пам'ятника;
  4. Композиційну узгодженість з існуючими пам'ятками культурної спадщини з урахуванням містобудівного значення місця розташування пам'ятника;
  5. Об'ємно-просторове і архітектурно-планувальне рішення, урахувавши масштаби і характер довкілля;
  6. Проведення комплексного благоустрою території навколо пам'ятника;
  7. Пам'ятник має бути споруджений з довговічних матеріалів;
  8. Орієнтовна вартість скульптурної композиції – до 500 тис. грн.
Склад ескізного проекту пам'ятника:
Ескізний проект повинен бути виконаний в інформаційно доступній формі для розкриття ідейного змісту образу пам'ятника.
  1. Ситуаційний план М1:2000;
  2. Схема-генплану (в межах ареалу впливу пам'ятника і площі) М1:500;
  3. Плани, фасади, розрізи М1:100;
  4. Макет пам'ятника М1:10 (1:20, 1:50) або 3D модель в електронному вигляді створена програмними засобами;
  5. Ілюстративні матеріали (в довільній формі);
  6. Пояснювальна записка (до 2 сторінок формату А4) з орієнтовним кошторисом витрат на спорудження і встановлення пам'ятника та облаштування прилеглої території.
Основні критерії оцінки проектів:
  • відповідність до програми та умов конкурсу;
  • найбільш художньо-досконале та переконливе вирішення проблеми винесеної на розгляд.
Підсумки конкурсу підводяться після вказаного терміну та попереднього розгляду конкурсної комісією з додатковими повідомленнями в засобах масової інформації.
Перед прийняттям остаточного рішення конкурсна комісія враховує результати опитування громадської думки щодо представлених ескізних проектів відбирає найкращу проектну пропозицію.
Переможець конкурсу – є відповідальним за подальшу реалізацію проекту при погоджені з постійною комісією Тульчинської міської ради з питань будівництва і архітектури, охорони природи, екології та благоустрою (голова – Остропольський Р.М.).