Про проведення заходів щодо запобігання і протидії корупції

Дата: 23.09.2014 12:12

19 вересня 2014 року в райдержадміністрації проведено заняття з працівниками управлінь, відділів, служб установи з питань запобігання і протидії корупції під керівництвом голови райдержадміністрації Галини Роспутної. У заході взяли участь начальник районного управління юстиції Микола Лазарук, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Володимир Глізнєцов, старший прокурор прокуратури району Сергій Тимчик. Зокрема, посадовці детально роз’яснили дію окремих статей Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» з урахуванням внесених змін, акцентували увагу присутніх на відповідальності за порушення норм цього закону. Голова райдержадміністрації підкреслила, що державні службовці мають бути зразком у поведінці на робочому місці та поза ним, уважно ставитись до звернень громадян, відвідувачів та колег по роботі, неухильно виконувати законодавчі акти у сфері запобігання і протидії корупції.