Про сплату авансових внесків з податку на прибуток у 2015 році

Дата: 04.02.2015 09:26

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ ДФС у Вінницькій області звертає увагу платників податку на прибуток, що сплата щомісячних авансових внесків у січні - грудні 2015 року здійснюється платниками податків з річним доходом, який враховується при визначенні об'єкта оподаткування, що перевищує десять мільйонів гривень.

У січні - грудні 2015 року платники зобов'язані сплачувати щомісячні авансові внески з податку на прибуток підприємств відповідно до п. 57.1 ст. 57 Кодексу у редакції, що діяла до 1 січня 2015 року (п. 9 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Кодексу).

Тобто сплата щомісячних авансових внесків у березні 2015 року - травні 2016 року проводиться у розмірі 1/12 нарахованої суми податку на прибуток підприємств за 2014 рік.