Дата: 04.11.2016 14:44

На виконання Протоколу №15 від 24 жовтня 2016 року засідання обласної комісії ТЕБ та НС «Про стан виконання заходів по забезпеченню санітарного та епідеміологічного благополуччя таким, що потребує покращення» Тульчинською районною комісією ТЕБ та НС 4 листопада 2016 року було проведено відповідне засідання для покращення санітарно-епідеміологічного благополуччя в районі.

Відповідно до Протоколу №12 районної комісії ТЕБ та НС головував на засіданні Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник. Було запрошено в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Тульчинському районі Ю.В.Цюпка та Г.Г.Роспутну-фахівця-лікаря відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Тульчинському районі. Заслухавши інформацію в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Тульчинському районі Ю.В.Цюпка та провівши обговорення з даного питання, членами комісії прийнято рішення №1 щодо створення робочої групи по обстеженню закладів торгівлі продуктами харчування та громадського харчування на предмет відповідності якості продуктів та виявлення фальсифікованої продукції алкоголю. Також розроблено комплекс заходів щодо забезпечення покращення санітарно-епідеміологічного благополуччя в районі.

Підсумовуючи засідання, В.І.Побережник наголосив про співпрацю у вирішенні даного питання всіх зацікавлених сторін.

Рішення