Про стан виробничого травматизму у 2018 році

Дата: 29.01.2019 12:12

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує, що згідно статистичних даних Управління Держпраці у Вінницькій області, у 2018 році на підприємствах установах та організаціях Вінницькій області всього було травмовано 216 осіб, у тому числі 9 осіб зі смертельним наслідком. В порівнянні з 2017 роком (173 особи) загальний травматизм збільшився на 43 особи, а смертельний (14 осіб) зменшився на 5 осіб. На підприємствах установах та організаціях Тульчинського району на протязі 2018 року сталося 7 нещасних випадків, пов’язаних із виробництвом, випадків смертельного травмування працівників не зареєстровано, тобто залишився незмінним до 2017 року.
У 2018 році по 64 нещасних випадках проводилися спеціальні розслідування комісією, утвореною Управління Держпраці у Вінницькій області, із яких 37 нещасних випадки визнано пов’язаними із виробництвом, що становить 60,6 % від загальної кількості спеціальних розслідувань.
Протягом 2018 року було виявлено 5 прихованих нещасних випадків (у 2017 році – 2 ), на виконання приписів за формою Н-9, виданих працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області, роботодавцями проведено розслідування 2 нещасних випадків (у 2017 році – 4).