Про створення патронатних сімей у районі

Дата: 24.09.2018 10:36

Тульчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 21.09.2018 року взяв участь в семінарі для безробітних осіб, який проводився Ференець Т.Л., провідним фахівцем з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості. Капелюшна О.П., з метою пошуку кандидатів у патронатні вихователі, донесла основну інформацію про патронат, вимоги до кандидатів та оплату праці. Роздані рекламні матеріали. Участь прийняло 23 особи. Такі інформаційні заходи заплановано проводити спільно двічі в місяць.
За додатковою інформацією щодо створення патронатних сімей необхідно звертатись до Тульчинського РЦСССДМ, м.Тульчин, вул. М.Леонтовича, 62, тел.: (04335) 2-45-75