Про світлу силу і важку дорогу Шевченківського слова

Дата: 07.03.2019 11:10

Під такою назвою 7 березня в Тульчинській центральній районній бібліотеці відбувся літературний портрет присвячений 205 – річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. В ці світлі березневі дні ми промовляємо найкращі слова вдячності та намагаємося глибше розкрити його талант. Актуальність Шевченка не в тому, що він порушив великі й вічні питання або дав нам відповідь на них. Кожне покоління має самостійно шукати відповіді на питання, поставлені часом. І сьогодні ми повертаємось обличчям до загальнолюдських цінностей, а також й до Шевченка. Творчість Шевченка стала духовною основою формування сучасної української нації і духовною основою для багатьох поколінь митців України.

Присутні переглянули відеоряд присвячений цікавим фактам із життя Т. Шевченка. Звучала поезія у виконанні студентів-практикантів Тульчинського коледжу культури. Також місцева поетеса, член Національної спілки письменників України Алла-Гавришко-Бабічева зачитала свою нову поезію, присвячену Тарасу Григоровичу Шевченку.