Про участь у Національному Сорочинському ярмарку

Дата: 21.07.2017 11:19

Традиційно з 22 по 27 серпня відбудеться Сорочинський ярмарок в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Сьогодні це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами універсальний виставково-ярмарковий захід, що вдало поєднує столітню історію ярмаркового руху із сучасним бізнес-обличчям нашої держави. Площа ярмарку 16 га, півтори тисячі учасників, понад півмільйона відвідувачів, тисячі учасників мистецьких колективів, сотні журналістів, десятки іноземних делегацій. Національний Сорочинський ярмарок – це один із народних символів України, найяскравіша візитівка її досягнень, де кожна область нашої держави може презентувати свої здобутки. Участь у Національному Сорочинському ярмарку є не лише привабливою, але і корисною та економічно вигідною, а район (місто) матиме слушну нагоду представити свої досягнення на наймаштабнішому заході України.

За додатковою інформацією щодо участі у ярмарку звертатись за тел./факс: (0532) 69-70-20; (0532) 69-70-21; e-mail: yarmarok@kot.poltava.ua; www.yarmarok.in.ua. У разі прийняття зацікавленими суб’єктами господарювання позитивного рішення щодо участі у даному заході, просимо повідомити Департамент на електронну адресу: v.golovchenko@vininvest.gov.ua.