Про участь України у «Експо-2017»

Дата: 18.04.2017 10:12

Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації повідомляє, що у 2017 році Україна стане почесним учасником Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО - 2017» (https://expo2017astana.com.), яка відбудеться в м. Астана (Казахстан) у період з 10 червня по 10 вересня цього року. Основна тема виставки – «Енергія майбутнього». Під час виставки Україна буде презентувати найкращі законодавчі напрацювання, сучасне обладнання та матеріали у сфері енергоефективності на всіх напрямках відновлюваної енергетики: сонячній, вітровій, гідроенергетиці, вирощування енергетичних культур, виробництво теплової та електричної енергії з відходів сільського господарства тощо. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2016 р. № 917-р. «Про участь України в Міжнародній спеціалізованій виставці «Експо-2017» Мінекономрозвитку та Держенергоефективності та ТПП України проводиться робота з підготовки та проведення вказаної виставки. В разі зацікавленості щодо участі у виставці звертатися до дирекції виставково-конгресової діяльності Торгово-промислової палати України, тел.: (044) 568-57-53; електронна пошта: enb-expo@ucci.org.ua.