Про урожай, залучення інвестицій і плани роботи йшла мова на апаратній нараді в райдержадміністрації

Дата: 02.08.2016 09:04

1 серпня 2016 року відбулась апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Микола Підболячний за участю голови районної ради Олексія Авраменка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
На нараді йшла мова про хід збору врожаю ранньої групи зернових (інформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Юрій Зубченко), протипожежну безпеку на полях району (інформував начальник СДПЧ № 14 Сергій Рудик), роботу районної робочої групи з перевірки делегованих повноважень (інформувала начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Інеса Боб), підготовку до участі району в IV Міжнародному інвестиційному форумі, проведення якого планується у Вінниці 2 вересня п.р. (інформував перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Побережник).
Далі учасники наради заслухали проекти карт пріоритетів і цілей відділу Держгеокадастру у Тульчинському районі Вінницької області (презентував його керівник Ігор Подоляк); відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (презентував в.о. керівника підрозділу Микола Шевчук).