Про визначення проектів-переможців чотирнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2017 році за екологічним спрямуванням

Дата: 12.06.2017 16:07

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 11 січня 2017 року №11 «Про чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» 01 червня 2017 року відбулося засідання Конкурсної ради XIV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.
Рішенням Конкурсної ради (протокол від 01.06.2017 №5) по Тульчинському району визнано переможцями з екологічного напряму 3 проекти:
1. Рішенням Конкурсної ради (протокол від 01.06.2017 №5) по Тульчин-ському району визнано переможцями з екологічного напряму 3 проекти:
1. «Cтворення екологічних місць єднання жителів громади села Копіївка з природою» (Копіївська сільська рада). Фонд Конкурсу - 149672,64 грн.;
2. «Поліпшення екологічного стану водойми шляхом ліквідації стихійного сміттєзвалища, розчистки від кустарника та очерету із послідуючим об-лаштуванням території відпочинку для жителів Шпиківської обєднаної тери-торіальної громади» (Шпиківська об’єднана територіальна громада). Фонд Конкурсу - 154232,65 грн.;
3. «Джерело здоров'я» (Михайлівська сільська рада). Фонд Конкурсу – 100000,0 грн.
Вітаємо переможців!