Про стан захворюваність на ГРВІ та грип мешканців Тульчинщини

Дата: 11.12.2017 16:29

За інформацією Тульчинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України" протягом останнього тижня захворіло 218 чоловік (менше епідемічного порогу на 4%), з них дітей 87 чоловік. З початку епідсезону захворіло 2216 чоловік, з них дітей 979 чоловік. Госпіталізовано всього 213 чоловік ,за останній тиждень 21 чоловік.
З профілактичною метою щеплено 209 чоловік , з них дітей 81 чоловік . За кошти з обласного бюджету щеплено 69 чоловік, за власні кошти 140 чоловік.За кошти районного бюджету не щеплено жодної людини.
Впродовж 49 тижня по області захворіло 530 чоловік при епідпорозі 776, що на 31%нижче епідпорогу. При лабораторній діагностиці в Вінницькому обласному лабораторному центрі 12 осіб отримано 3 позитивних результати на аденовірусну інфекцію та 1 позитивний результат на парагрип. Для проведення специфічної профілактики в області щеплено 8429 осіб, з них дітей 1698 чоловік.