Проблеми і плани Тульчина

Дата: 17.06.2016 12:20

17 червня 2016 року голова райдержадміністрації Микола Підболячний провів робочу нараду з актуальних питань розвитку м.Тульчина і районної громади в цілому. В нараді взяли участь голова районної ради Олексій Авраменко, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, секретар міської ради Віталій Процепко.

Мова йшла про співпрацю депутатського корпусу міської ради, плани реконструкції та благоустрою площі Героїв Майдану, впорядкування несанкціонованої торгівлі на центральній вулиці міста, варіанти і проблеми процесу добровільного об’єднання територіальних громад навколо м. Тульчина тощо. Всі ці та інші питання знаходяться на постійному контролі у голови райдержадміністрації, адже частина з них мають широкий громадський та інформаційний резонанс.