Продаж об’єкта державної власності!

Дата: 01.03.2018 16:45

Районна державна адміністрація повідомляє про проведення повторного продажу на аукціоні в електронній формі об’єкта державної власності групи А - нежитлової будівлі їдальні (літ.А) загальною площею 256,4 кв.м, вхідного майданчика (літ.а), вхідного майданчика (літ.а1), розташованої за адресою: 23600, Вінницька обл., м. Тульчин, вул. Пестеля, 65а, яка під час приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Тульчинське міжрайонне пересувне будівельно-монтажне підприємство» та знаходиться на позабалансовому рахунку ПВКП «Будівельник».

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ - 320910,00 грн.

Аукціон в електронній формі буде проведено 23.03.2018 року Українською універсальною біржею (36039, м. Полтава, вул. Шевченка, 52, тел.(0532)56-00-37, адреса веб-сайту www.uub.com.ua). Інформація про продаж додається.

Додаток на 1 арк.