Продовжується весняна акція з благоустрою

Дата: 06.04.2018 12:00

З метою поліпшення санітарного та естетичного стану територій населених пунктів району після зимового періоду експлуатації, покращення благоустрою та озеленення території, підготовки об’єктів благоустрою загального користування до проведення загальнодержавних та районних заходів, в районі проводяться заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, вулиць доріг, висадження дерев, кущів.
Так, на передодні святкування Великодня, 05.04.2018 року в районі було проведено традиційну щорічну акцію з благоустрою, у якій активно взяли участь працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищної рад та об’єднаних територіальних громад, підприємств, установ та організацій району. Було проведено прибирання сміття, побілку та обрізку дерев.
Запрошуємо всіх жителів району взяти активну участь у наведені належного санітарного стану в населених пунктах району, особливу увагу звернути на упорядкування та благоустрій кладовищ, братських могил, пам’ятників та меморіальних комплексів.