Проект DESPRO продовжує роботу

Дата: 29.09.2015 13:28

28 вересня 2015 року відбувся робочий візит представників DESPRO до району з питання фінансування робіт по будівництву полігону твердих побутових відходів.
З боку DESPRO у візиті взяли участь: Юрг Крістен - директор швейцарсько-українського проекту та Вячеслав Сороковський - експерт DESPRO.
Робоча зустріч відбулася за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, голови районної ради Олексія Авраменка, міського голови Валерія Весняного, заступника міського голови Олександра Овчарука, начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Валерія Руденка, до роботи також були залучено голів Суворовської та Кинашівської сільських рад, начальника комунального підприємства «Тульчинкомунсервіс».
Учасниками зустрічі обговорено подальшу реалізацію спільного проекту, визначено план дії та їх обсяг на полігоні протягом 2015-2016 років.