Профілактичний захід «Булінг в дитячому середовищі»

Дата: 25.03.2019 15:55

На базі Печерської СЗШ І-ІІІ ст.. за участі начальника служби у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації – Поліщука В.Л, директора Тульчинського РЦСССДМ- Капелюшної О.П. та старшого інспектора ювенальної превенції Тульчинського ВП Немирівського ВП ГУ НП у Вінницькій області – Омелянчук О.М. було проведено профілактичний захід на тему «Булінг в дитячому середовищі».

Дана проблема є поширеною саме серед дітей шкільного віку. В загальному, заходом були охоплені учні 5-9 класів. Під час заходу також була висвітлена інформація щодо недопущення випадків насилля серед учнів, цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке часто поширене в школах, та як впоратися з даною ситуацією.