Профілактичний захід «Недопущення вчинення правопорушень дітьми»
Дата: 17.01.2019 12:23
Кількість переглядів: 246
На базі Заозернянської СЗШ І-ІІІ ст.. за участі представників служби у справах дітей райдержадміністрації, Тульчинського РЦСССДМ та Тульчинського відділу ГУ НП України у Вінницькій області було проведено профілактичний захід на тему «Недопущення вчинення правопорушень дітьми».
В загальному, заходом були охоплені учні 7-11 класів. Під час заходу також була висвітлена інформація щодо недопущення випадків насилля серед учнів, цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке часто поширене в школах, та як впоратися з даною ситуацією.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190114_135943.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-34f72c7377da9b82e2446d51f083eaba-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190114_140026.jpg)