Профілактичний захід в Юрківському навчальному закладі

Дата: 30.11.2018 14:31

Працівниками служби у справах дітей Тульчинської районної державної адміністрації спільно з працівниками Тульчинського ВП ГУ НП України у Вінницькій області на базі Юрківської школи Тульчинського району, було проведено профілактичний захід з тематики «Булінг в шкільному середовищі»

Дана проблема є поширеною саме серед дітей шкільного віку. В загальному, заходом були охоплені учні 10,11 класів. Під час заходу також була висвітлена інформація щодо недопущення випадків насилля серед учнів, цькування однієї дитини іншою, агресивне переслідування, яке часто поширене в школах, та як вести себе в даній ситуації

По завершенню заходу підлітки отримали корисні поради від спеціалістів дотичних структур, які таж були залучені до даного заходу та отримали відповіді на їх запитання.