Профілактика девіантної поведінки дітей та молоді

Дата: 09.11.2018 10:18

08.11.2018 року проведено захід із студентами 1 курсу Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ. Омелянчук О.М., старший інспектор ювенальної превенції Тульчинського ВП, роз’яснила студентам про адміністративну відповідальність, яку вони несуть за паління в громадських місцях, розпивання алкогольних напоїв. Також розглянута тема кримінальної відповідальності - вчинення крадіжок, розбоїв, вимагань. Капелюшна О.П., директор Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, озвучила механізми взаємодії суб’єктів соціальної роботи, щодо попередження девіантної поведінки у дітей та молоді, в тому числі прогули занять, конфлікти в родинах, вживання алкоголю, тютюну.