Профілактика туберкульозу та інші актуальні проблеми району

Дата: 24.03.2014 15:11

24 березня 2014 року відбулась апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, голови районної ради Олексія Авраменка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Завідувач сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації Галина Роспутна, головний лікар Тульчинської ЦРЛ Віталій Лисиця, головний лікар районного центру ПМСД Віталій Нечипорук поінформували присутніх про хід виконання районних заходів з профілактики туберкульозу, певні статистичні показники та проблеми фінансового забезпечення відповідної державної програми.
Крім того, на нараді розглядалися питання підтримки місцевої військової частини, виконання мобілізаційних завдань, надання допомоги біженцям з Криму, організації весняних сільськогосподарських робіт, проведення двомісячника благоустрою населених пунктів району та багато інших важливих для районної громади питань.
Перший заступник голови райдержадміністрації В.Побережник наголосив на тому, щоб вся робота була направлена на вирішення конкретних проблем та запитів громадян, щоб не виникало соціального напруження чи непорозуміння у будь-якій сфері чи галузі Тульчинщини.