Профілактика ВІЛ/СНІДу серед молоді

Дата: 11.10.2018 08:38

В рамках проведення заходів щодо пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на базі Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ 09.10.2018 року було проведено захід «Профілактика соціально небезпечних хвороб: ВІЛ/СНІД». Участь прийняли студенти 1-го та 2-го курсів. Роз’яснювальну роботу проводили: директор Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - Капелюшна Ольга Павлівна, лікар вищої категорії Вінницького обласного Центру СНІДу - Яворовський Ярослав Петрович та соціальний працівник цього ж центру - Кафарська Людмила Василівна. У формі активної дискусії слухачі отримали від фахівців інформацію щодо захворюваності, розповсюдженості та шляхів передачі ВІЛ/СНІДу, а також методів профілактики і інших соціально небезпечних захворювань. Студенти прийняли активну участь, задавали питання та отримували на них відповіді . Доведено до відома, що при обласному Центрі СНІДу створена мобільна лабораторія по заборах крові на виявлення інфекції ВІЛ/СНІДу .