Профконсультаційний захід Тульчинського районного центру зайнятості для осіб з особливими потребами

Дата: 04.12.2018 11:41

3 грудня 2018 року в приміщенні Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся профконсультаційний захід для осіб з особливими потребами, з метою привернення уваги до проблем у сфері прав людей з інвалідністю, розширення їх можливостей, забезпечення рівності у суспільстві
Захід провела провідний фахівець з профорієнтації Т.Ференець.
Семінар розпочався із знайомства, учасники по черзі називали своє ім’я та одну із рис характеру, що притаманна цій людині та починається на ту саму літеру що й ім’я. Далі з безробітними були проведені такі вправи: «Моя ціль та як її досягти», щоб мотивувати до активного пошуку роботи; вправа «Колесо можливостей», щоб оцінити власні можливості в сфері професійної реалізації; мозковий штурм «Джерела вакансій» щоб побудувати власну стратегію пошуку роботи. Після відпрацювання вправ був проведений короткий їх огляд та активне обговорення.
Наприкінці заходу провідний фахівець з профорієнтації провела вихідне анкетування.
Учасники заходу з вдячністю відзначили, що семінар надав їм можливість оцінити свої здібності та відчути себе повноцінними членами суспільства.