Пройшли навчання жестової мови

Дата: 18.12.2018 16:49

Жестова мова — це вид спеціального письма, який дає змогу позначати цілі слова, а також літери алфавіту певними жестами. Жестову мову для обміну інформацією використовують як люди з вадами голосових зв'язок та слуху, так і люди без таких вад.

З метою покращення доступності до послуг у сфері пенсійного забезпечення, а також інформування громадян, 17 грудня поточного року проведено практичне заняття спеціалістів Тульчинського та Немирівського відділів обслуговування громадян Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області із перекладачем жестової мови Піщанської спеціалізованої ЗОШ-інтернат Вінницької обласної ради на базі Крижопільського ОУПФУ Вінницької області.