Проведення «Днів Вінницького постачальника»

Дата: 16.07.2014 09:35

Вінницька Торгово-промислова палата запроваджує проведення “Днів Вінницького постачальника ”. Метою цих заходів є розширення ринків збуту продукції підприємств області.
24 липня 2014 року (початок реєстрації о 9.30) в конференц-залі Вінницької торгово-промислової палати (вул. Соборна, 68, другий поверх) відбудеться “День Вінницького постачальника ”.
Запрошуються: виробники свіжих овочів, фруктів, м'яса, молока та молочних продуктів, риби річкової, соків, пюре та інших продуктів споживання.
Замовник: Торговельна мережа гіпермаркетів “Ашан Україна” (http://www.auchan.ua/).
Формат заходу: Проведення презентації представниками Департаменту закупок “Ашан Україна”, питання-відповіді відносно подальшого співробітництва.
Участь у заході безкоштовна.
Попередня реєстрація за тел. 52-03-54, або за електронною поштою otusmuk@cci.vn.ua