Проведено чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Дата: 26.07.2019 14:51

25 липня 2019 року відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми за участю працівників управління соціального захисту населення, Тульчинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації, Тульчинського районного центру зайнятості, фахівців закладів охорони здоров’я, Тульчинського районного відділу з питань пробації з питань виконання кримінальних покарань.

На засіданні, яке відбулося під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, розглядались наступні питання:

І. Про роботу Міжвідомчої ради за квітень – червень поточного року.

ІІ. Проведення організаційних заходів щодо відзначення в районі Міжнародного Дня протидії торгівлі людьми.

ІІІ. Про доцільність здійснення соціального супроводу сім'ї, яка перебуває в складних життєвих обставинах.

Присутні були проінформовані про рівень сімейного насильства в районі та про проведені заходи щодо запобігання таких випадків. Стосовно кожного розглянутого питання прийняті відповідні рішення, які рекомендовані до виконання відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації.