Проведено чергове засідання оперативного штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду

Дата: 20.09.2019 12:17

20 вересня 2019 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Боровського Олега відбулося засідання оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та його стабільного проходження.
Засідання відбулося за участю членів оперативного штабу та обговорено наступні питання:
- стан готовності закладів соціально-культурного призначення, в тому числі дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, лікарень, установ соціального захисту населення, будинків культури, бібліотек тощо до стабільної роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років;
- виконання бюджетними установами 100% заготівлі альтернативних видів палива для безперебійної роботи в осінньо–зимовий період 2019-2020 років та проведення оплати;
- оформлення актів (паспортів) готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період 2019-2020 років, відповідно до вимог.
- підготовка, перепідготовка, навчання та перевірка знань персоналу, який здійснює експлуатацію та обслуговування об’єктів життєзабезпечення населення (електро-, газо-, водопостачання, водовідведення);
- погашення всіма категоріями споживачів незалежно від форми власності та відомчої належності заборгованості за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги;
- забезпечення технічної готовності наявної автодорожньої техніки (автогрейдерів, бульдозерів, екскаваторів та інших спеціальних машин і механізмів), що можуть бути задіяні на очистці автодоріг від снігових заметів та ліквідації повені,готовність необхідних запасів шанцевих механізмів, паливно-мастильних та посипкових матеріалів для забезпечення життєдіяльності населених пунктів району в особливих погодних умовах, а також проведення належного ремонту доріг.