Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо перваг легального працевлаштування серед суб’єктів підприємницької діяльності

Дата: 06.02.2019 15:26

На виконання затвердженого Плану роботи районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення на 2019 року, 6 лютого 2019 року члени районної робочої групи провели інформаційно-роз’яснювальну роботу по дотриманню законодавства про працю, зайнятість населення, зміни в пенсійному законодавстві серед суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність на територіях Богданівської, Кинашівської та Клебанської сільських рад.
Всього було відвідано 21 фізичну особу - підприємця та 2 юридичні особи, яким надано роз’яснення про недопустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин, про переваги легального працевлаштування та отримання легальної заробітної плати, про штрафні санкції за порушення трудового законодавства, повідомлено про зміни в пенсійному законодавстві, зокрема про вік виходу на пенсію та кількість необхідного страхового стажу, можливість та порядок сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, а також надано змістовні відповіді на їх запитання та розповсюджено тематичні інформаційні буклети.