Проведено конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах

Дата: 12.09.2018 16:45

12.09.2018 року в районній державній адміністрації проведено засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району. Оголошення про проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника попередньо було опубліковано в районній газеті «Тульчинський край» від 10 серпня 2018 року №31.
На конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, було винесено 2 об'єкта конкурсу по наступним маршрутам: Тульчин АС-Білоусівка, Тульчин АС-Сільниця.
Відповідно до рішення членів конкурсного комітету, визначено переможця конкурсу по маршруту №1 «Тульчин АС- Білоусівка», об’єкт №2 буде винесено на конкурс повторно.