Проведено методологічне обстеження роботи структурних підрозділів, спеціалізованих служб та сільських, селищних рад у галузі цивільного захисту

Дата: 28.10.2016 10:18

На виконання розпорядження голови Вінницької обласної адміністрації від 23 травня 2016 року №347 «Про затвердження Плану заходів з виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб в області» у Тульчинському районі 27 жовтня 2016 року працівниками Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації було проведено методологічне обстеження роботи структурних підрозділів, спеціалізованих служб та сільських, селищних рад у галузі цивільного захисту. Під час складання звіту працівниками Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації було відмічено позитивну роботу у галузі цивільного захисту всіх служб району щодо забезпечення стабільного функціонування підприємств району та безпечного проживання населення в громадах. Також відмічено увагу керівників району до питань, що стосуються оперативного вирішення питань під час надзвичайних ситуацій, які виникали на території району.