Проведено навчання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

Дата: 12.09.2019 14:41

Відповідно до “Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік”, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 27 грудня 2018 року № 997, 12 -13 вересня 2019 року відділом цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації в конференц-залі залі будинку рад організовано проведення навчання категорії «Особи, відповідальні за роботу консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування».
Викладачем навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області Дем’янюк Г.О. під час проведення занять слухачам доводилась інформація щодо видів надзвичайних ситуацій, оповіщення та евакуації населення, індивідуальних та колективних засобів захисту, а також надання домедичної допомоги. Підняті та обговорені питання організації роботи консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування. Розглянуті документи, які регламентують роботу пунктів.