Проведено профілактичний рейд «Контроль продажу»

Дата: 12.04.2016 15:13

В рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене», з метою недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім в м.Тульчин, за участі головного спеціаліста з питань сім'ї та молоді управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мирончук В.О., головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації Михайленко Т.В.та в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Капелюшної О.П. , 11 квітня 2016 року було проведено профілактичний рейд «Контроль продажу» в торгових об’єктах на території міста.
Мета рейду – проведення профілактичної роботи з працівниками закладів торгівлі, які мають ліцензії на продаж тютюну та алкоголю по дотриманню вимог законодавства щодо заборони продажу пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Під час проведення рейду з шести перевірених закладів торгівлі фактів продажу алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли вісімнадцятирічного віку, не виявлено. Продавці торгових об’єктів отримали «Пам’ятку продавця», в якій міститься інформація щодо розмірів штрафів та переліку документів, які продавець може вимагати у покупця, а також, наклейки «Продають алкоголь неповнолітнім? Телефонуй 102» та «Повнолітній? Доведи!»