Проведено семінар-нараду

Дата: 25.01.2017 15:55

25 січня 2017 року в залі засідань районної ради та райдержадміністрації під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Богача М.В., проведено семінар - нараду по внесених змінах до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та зайнятості населення, які набрали чинності з 1 січня 2017 року. Даний семінар - нараду було організовано управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації на виконання доручення голови облдержадміністрації та за ініціативою Управління Держпраці у Вінницькій області.
В роботі семінар-наради взяли участь заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Ковальчук Ю.П., начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області Макаренко Н.А., начальник Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Мельник А.В., 225 керівників, головних спеціалістів, спеціалістів 99 підприємств, установ, організацій району різних форм власності.
В ході семінару-наради були розглянуті питання забезпечення підвищення мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час, щодо нових механізмів контролю у сфері оплати праці та зайнятості населення, проведення атестації робочих місць за умовами праці, відповідальності роботодавця за порушення законодавчих актів з питань праці та зайнятості населення, щодо пенсійного забезпечення громадян району.