Проведено тематичну лінійку на тему «Молодь проти насильства»

Дата: 29.11.2016 15:22

За ініціативи відділу освіти та управління соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації, в рамках проведення Всеукраїнської Акції «16 днів проти насильства», 25 листопада 2016 року на базі Тульчинської ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 було проведено тематичну лінійку для учнів 6 - 9 класів на тему: «Учнівська молодь проти насильства».
Мета проведення інформаційно – просвітницького групового заходу – привернення уваги учнівської молоді району до актуальних для українського суспільства проблем – подолання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, підвищення проінформованості дітей про всі форми насильства. Також школярам було роз’яснено, як необхідно діяти в разі прояву насильницького впливу на них чи на близьких їм осіб, до кого можна звертатись, яка відповідальність чекає на порушника права та інше.